UA-72380681-1

Ignė sodyba

Kaina: 18
Kontaktai Tel.: +370 67870006
El. paštas: sodybaigne@gmail.com
http://sodybaigne.lt/

Aprašymas

Pagrindinis pastatasPagrindiniame pastate yra registratūra ir 23 kambariai, išsidėstę 16-oje numerių: 2 vienviečiai, 19 dviviečių, iš kurių 10 kambarių yra šeimyniniuose numeriuose, bei 2 liukso klasės kambariai. Iš viso jaukiuose kambariuose gali apsistoti iki 48 asmenų. Šeimyniniai ir liukso klasės numeriai skirti poilsiauti iki 4 asmenų. Iš visų kambarių atsiveria vaizdas į pušyną arba į vidinį kiemą. Poilsiautojams siūlomas žaidimų kambarys su biliardu, stalo futbolu ir oro rituliu, yra jaukus masažo kambarys, taip pat slidžių serviso patalpa, kur galima pasiruošti slides ir išsidžiovinti slidinėjimo batus specialioje džiovykloje.
 
Apartamentų pastatasAtskirame sodybos „Ignė“ apartamentų pastate, esančiame priešais pagrindinį pastatą, yra du šešiaviečiai apartamentai ir vienas penkiavietis numeris. Iš viso apartamentų pastate gali apsistoti 17 asmenų. Pirmo aukšto apartamentai pritaikyti gyventi 6 asmenims. Šie apartamentai turi atskirą lauko terasą su vaizdu į vidinį kiemą. Terasoje įrengta išskleidžiama markizė, yra lauko baldai. Antro aukšto apartamentai taip pat pritaikyti gyventi 6 asmenims. Šių apartamentų gyventojams skirta pirmame aukšte esanti terasa su vaizdu į vidinį kiemą ir pagrindinį sodybos „Ignė“ pastatą. Abeji apartamentai jaukūs, šviesių spalvų, apstatyti kietmedžio baldais, o sienas puošia paveikslai. Antrame pastato aukšte įrengtas penkiavietis numeris.
 
RestoranasPusryčiai sodybos „Ignė“ svečiams yra patiekiami užsisakius iš anksto šalia esančiame restorane „Romnesa Druskininkai“. Restoranas yra Europinio kulinarinio paveldo narys ir siūlo įvairių, kiekvieno skonį atitinkančių patiekalų – tiek tradicinių lietuviškų, tiek įprastų europietiškų. Egzotikos mėgėjams ir gurmanams siūloma paragauti krokodilienos, strutienos ar kengūrienos patiekalų.
 
Šventės organizavimas, Konferencijų salės, Edukacinės programos, Spa procedūros, bei gausybė pramogų visiems!

Papildoma informacija

Patogumai Tualetas, Dušas, Vonia, Sūkurinė vonia, Patalynė, Rankšluosčiai, Baldai, Vieta automobiliui
Paslaugos Maitinimas, Šventės organizavimas, Masažai, Spa procedūros
Pramogos Pirtis, Kubilas, Lauko pramogos, Vaikų žaidimų aikštelė, Lauko pavėsinė, Šaudymas, Šaudymas lankais, Pasivažinėjimas dviračiais, Slidinėjimas
Pritaikyta Vaikams/kūdikiams, Seminarams / konferencijoms, Verslo renginiams, Pobūviams / banketams, Šeimos šventėms, Ramiam poilsiui, Pažintiniam poilsiui, Aktyviam laisvalaikiui, Poilsiui su šeima, Organizmo stiprinimui, Kūno puoselėjimui
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas, Prie upės, Gražus kraštovaizdis, Gamta

Vieta

Druskininkų savivaldybė, Alytaus apskritis
Vienkiemių g. 5, Jaskonys

Komentarai