UA-72380681-1

Pirtis sodyboje Kudrėnai

Kaina: sutartinė
Kontaktai +370 682 33 720
kudrenai@gmail.com
http://kudrenai.lt/

Aprašymas

Nevėžio kraštovaizdžio draustinyje, ant upės kranto, tik 15 km nuo Kauno centro, įsikūrusi moderni, jauki kaimo turizmo sodyba „Kudrėnai“. Svečiai gali gyventi šiuolaikiškai įrengtuose kambariuose. Sodyba skirta tiek šeimyniniam poilsiui, tiek įvairioms darbo kolektyvų šventėms, konferencijoms, seminarams, mažiems ir dideliems pobūviams rengti. Galima užsisakyti tiek vieną kambarį, tiek visą sodyba. Sodyboje galima poilsiauti ir vasarą, ir žiemą.
Pagrindinio pastato pirmąjame aukšte įrengta salė pobūviui iki 80 asmenų. Iš salės patenkame į dengtą lauko terasą, kurioje galima rengti nedideles šventes arba pobūvio metu atsipūsti. Antrame aukšte svečių patogumui įrengti kambariai (dviviečiai, triviečiai) su atskirais dušais ir wc.

 

Pirties pastato pirmąjame aukšte yra turkiška pirtis bei sauna ir baseinas. Antrąjame aukšte įrengti keturviečiai kambariai.


Iš viso sodyboje galime apnakvyndinti 63 asmenis.
Sodybos teritorija yra didelė, prižiūrima, apšviesta ir saugoma visą parą. Kur beeitum, įrengti takeliai, galima pasivaikščioti, pasedėti ant suoliuko prie obels ar ramiai pasisupti ant sūpynių laiptais nusileidus prie Nevėžio. Sodyboje daug erdvių, kur galima surengti sveikinimus, fotosesiją ar civilinės santuokos ceremoniją. Aplink nėra jokių kaimynų, supa tik gamta, ošiantys medžiai, čiulbantys paukščiai ir retkarčiais užklystantys gyvūnai. Tad kiekvienas, būdamas pas mus, jaučiasi taip, tarsi būtų kažkur toli, toli nuo miesto, nuo triukšmo, kažkur, kur jaučiama ramybė ir jaukumas.

Papildoma informacija

Svečių skaičius 80
Miegamų vietų 63
Patogumai Tualetas, Dušas, Baldai, Vieta automobiliui
Paslaugos Maitinimas
Pramogos Pirtis, Turkiška pirtis, Baseinas, Vaikų žaidimų aikštelė, Tinklinis
Pritaikyta Šeimos šventėms, Ramiam poilsiui, Aktyviam laisvalaikiui, Poilsiui su šeima
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas, Prie upės, Gražus kraštovaizdis, Gamta

Vieta

Kauno rajono savivaldybė, Kaunas
Upės g. 24, Kudrėnų k., Kauno r.

Komentarai