UA-72380681-1

Poilsio ir pramogų kompleksas „Meškių Dvarkiemis“

Kontaktai +370 686 09 226
info@dvarkiemis.com
http://dvarkiemis.com/

Aprašymas

Šiaulių užmiestyje (7 kilometrai Kryžkalnio link) jaukiame gamtos prieglobstyje įsikūręs poilsio ir pramogų kompleksas „Meškių Dvarkiemis“. Neįmanoma nepastebėti unikalios šių statinių architektūros, puikios aplinkos, nepajusti praeities alsavimo. Visus norinčius pabėgti nuo miesto šurmulio ar kasdienės rutinos kviečiame užsukti į „Meškių Dvarkiemį“ - tai puiki vieta šventėms, šeimos bei giminių susitikimams, konferencijoms, o tai pat ir ramiam poilsiui. Ramybė bei gaivus gamtos kvapas pradžiugins ir nuramins kiekvieno žmogaus širdį.

„Meškių Dvarkiemis“ savo veiklą pradėjo 2002 metais. Komplekse įrengtos penkios įvairioms progoms skirtos banketų salės, konferencijų salė su visa įranga, vaikučių džiaugsmui - žaidimų aikštelė, dvi rusiškos pirtys, tvenkinys, kuriame galima paplaukioti vandens dviračiu, kempingas.Teritorijoje įrengti jaukūs svečių namai atskiruose pastatuose, pro kurių langus galima grožėtis nuostabiu gamtos vaizdu.

Papildoma informacija

Patogumai Tualetas, Dušas, Baldai, Vieta automobiliui
Pramogos Pirtis, Lauko pramogos, Vieta palapinėms, Vaikų žaidimų aikštelė, Lauko židinys, Stovyklavimas, Tinklinis
Pritaikyta Vaikams/kūdikiams, Seminarams / konferencijoms, Verslo renginiams, Pobūviams / banketams, Šeimos šventėms, Ramiam poilsiui, Aktyviam laisvalaikiui, Poilsiui su šeima
Aplinkos ypatumai Geras susisiekimas, Gamta

Vieta

Šiaulių rajono savivaldybė, Šiaulių apskritis
Meškių km, Bubių sen, Šiaulių raj.

Komentarai