UA-72380681-1

Adelės kaimo turizmo sodyba

Kaina: nuo 30
Kontaktai +370 686 26 813
adelemazoniene@gmail.com

Aprašymas

Esame unikaliame, įspūdingos, nuostabiai gražios ir turtingos gamtos gaubiamame Lietuvos kampelyje. Jame kiekvienas randa tai, ko reikia ir norint atsipalaiduoti, linksmai pašėlti, ir norint ramiai, turiningai pailsėti su vaikučiais bei močiutėmis.

Mūsų padangėje tarsi rojuje šypsenomis spinduliuoja žuvies ir žvejybos mėgėjai. Ir tie, kuriems knieti patiems žuveles iš vandens išsitraukti, ir tie, kurie iš „žūklės" namo parneša pas prekybininkus „sužvejotą" laimikį.

Kiekvienam norinčiam suteikiamos puikios galimybės mėgautis žvejybos malonumais ir neprastu, savo rankomis pagautu laimikiu: unguriais, karšiais, sterkais... Gamtos prieglobstyje ant laužo pačių verdamos žuvienės ar rūkykloje šaltai arba karštai rūkomų žuvų kvapu kasdien be vargo gali mėgautis bet kuris mūsų svečias. Šviežių, gardžių marių dovanų ištisus metus parūpina darbštūs ir nuostabūs pamario gyventojai. Iš kartos į kartą įvaldę iš senelių perimtas žvejybos tradicijas ir gudrybes, jie bet kokiu oru vandeniu arba ledu beveik kasdien traukia į žvejybą, gabena į krantą marių dovanas.

Kad nuo miesto, jo greičio, triukšmo, smogo atsigręžtų į save, pasisemtų sveikatos, pasiektų ir išlaikytų vidinę darną, svečiams siūlome ne tik ramų buvimą, grožėjimąsi ramybės kupina, vos girdimu nendrių šnarėjimu, saulėje žėrinčių bangų mirgėjimu, kopų spindesiu, pušų ošimu, gėlių kilimais nuklotų ir čiulbančių pievų išpuošta gamta, kurios niekur kitur nerasite, bet ir įdomią, linksmą, pažintinę ir naudingą veiklą, leidžiančią daugiau pamatyti, pažinti mūsų unikalų Pamario kraštą.

Neišdildomų įspūdžių teikia netoli apylinkėse esančios gamtos įžymybės. Ventės ragas garsus per jį praplasnojančių didžiuoju paukščių migracijos keliu, etnografinis urbanistinis paminklas Minijos kaimas nustebins pasijutus tarsi mažojoje Lietuvos Venecijoje – gatves atstoja upės, sveikindamiesi vieni kitiems žmonės moja prasilenkdami laiveliais. Grožio, pasigėrėjimo kupinų emocijų patirsime ir dairydamiesi gamtos rezervatuose, ir draustiniuose, žvelgdami į Krokų lankos ežerą, Kniaupio įlanką, plazdančių, čiulbančių paukščių, savais reikalais zujančių žvėrelių kupinas Nemuno deltos užliejamas lankas.

Be gamtos žvilgsnį trauks, gerų emocijų kels, domins ir unikalūs Mažosios Lietuvos kaimeliai, išlikusi originali architektūra, sutikti nuoširdūs bei svetingi senieji vietos gyventojai, kalbantys daug kam negirdėta tarme.

Papildoma informacija

Svečių skaičius 20
Miegamų vietų 20
Patogumai Tualetas, Dušas, Baldai, Vieta automobiliui
Pramogos Žvejyba
Pritaikyta Ramiam poilsiui, Poilsiui su šeima
Aplinkos ypatumai Prie jūros, Gamta

Vieta

Šilutės rajono savivaldybė, Klaipėda
Ventė, Šilutės raj.

Komentarai