Vila Sodyba Duobys

Kaina: sutartinė
Kontaktai +370 600 27 719
duobys@yahoo.com
http://www.sodybaduobys.lt/

Aprašymas

Vila Sodyba „DUOBYS“ įkurta vaizdingoje vietoje - ant kalno, šalia Duobio ežero Molėtų rajone, skirta šventėms, pobūviams ir renginiams, o taip pat ir privačiam poilsiui.  

Sodyba randasi strategiškai patogioje geografinėje vietoje, t.y.: iki Anykščių - 20 km, iki Molėtų - 17 km, iki Utenos 23 km, iki Ukmergės - 40 km, iki Vilniaus 75 km, iki Kauno 100 km, iki Panevėžio - 80 km.  Todėl apsistojus mūsų sodyboje turėsite galimybę aplankyti daug įvairių lankytinų vietų.  

Sodyboje iš viso yra 5 pastatai apgyvendinimui, pirtis, pavėsinė, tiltas, pramogos. Iš viso yra 60 miegamų vietų (galimos papildomai pristatomos lovos), be nakvynės -  iki 120 vietų. Salė talpina iki 70 sėdimų vietų.  

Sodyboje lankytojai maistą gaminasi patys (yra būtina  įranga ir indai, malkos įskaičiuotos į nakvynės kainą),  o taip pat yra galimybė, iš anksto užsakius, maitinimą organizuoti į vietą.    

 

PASLAUGOS IR AKTYVIOS PRAMOGOS  

Teikiame apgyvendinimo paslaugas, taip pat organizuojame įvairias šventes, pobūvius, seminarus,  sportines varžybas švenčių metu ir kt.  

Mūsų sodyboje poilsiautojai ras kuo užsiimti: vaikams - atskira vaikų žaidimo aikštelė, vyresniems - krepšinio, tinklinio, badmentono, futbolo aikštynas; taip pat yra stalo tenisas, valtis, vandens dviratis. Kas norėtų pasitikrinti taiklumą - gali pašaudyti pniaumatiniais šautuvais, lankais ar senovės lietuvių medžiotojų įrankiu - spjaudykle, pamėtyti strėlytes žaidžiant smiginį.  

Sodybos NAUJIENA - dideli lauko šachmatai/šaškės po atviru dangumi!  

Lauko žaidimas "Riterių kovos" - skirtas komandiniam žaidimui, norintiems daugiau laiko praleisti gryname ore.   Siūlome taip pat loginius-mąstymo stalo žaidimus suaugusiems.  

Mėgstantys pažvejoti ras "Duobio" ežere įvairios žuvies, kadangi ežeras nuolat yra žuvinamas.  

Pirtis (sauna ir rusiška) arba kubilas - neatskiriami poilsio viloje sodyboje elementai.  

Papildoma informacija

Vieta

Molėtų rajono savivaldybė, Utena
Skiemonių g. 6, Kazlų k. Alantos sen. Molėtų r.

Komentarai